Haber

Pamela Anderson tecavüz itirafı

Bir süredir hakkında bilinmeyenleri anlatarak gündem yaratan Pamela Anderson, ‘Playboy’ için modellik yapmanın kendisini utangaçlıktan kurtardığını ve ilk kez özgür hissettiğini söyledi.

55 yaşındaki Anderson bir röportajda çocukken çok utangaç biri olduğunu ve bu utangaçlığın çok zayıflatıcı olduğunu söyledi.

Çocukken çok utangaç olduğunu söyleyen Anderson, kendisini şöyle tanımladı:

“Özgüven yoktu”

“Küçükken kapşonlu giyip ipleri çekerdim, böylece bir delik açılırdı, böylece sadece birazını görebilirdim. Görünüşümden nefret ederdim, her şeyden nefret ederdim. Çok utangaçtım ve her zaman herkesin güzel olduğunu düşünürdüm; Sadece o güvene ya da özgüvene sahip değildim.”

Vancouver’da birkaç kez ‘Playboy’ tekliflerini geri çeviren Anderson, adrenalin ve korkuyu nasıl aştığını da anlattı:

“Neden”

“Nihayet bir durumdaydım ve ‘Neden olmasın?’ ‘Bunu bir deneyeceğim’ diye düşündüm.

Sonra ilk fotoğraf çekimimi yaptım. İlk flaşta gözlerimi açtım ve bir uçurumdan düşüyormuş gibi hissettim. Gerçekten onu kontrol etmeye çalışmak yerine gitmesine izin veriyormuşum gibi hissettim. İlk defa kendimi özgür hissediyordum. Sonra yola çıktım”

Pamela Anderson, 12 yaşındayken uğradığı tecavüz hakkında “Çocukluğumdan ağır bir şey getirmek istemiyorum ama bu adam tarafından saldırıya uğradığımda herkesin bileceğini düşündüm. Kaset oynatıldığında ben de böyle hissettim ve tahttan indirildiğimde çok acımasızdılar. “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu